داوطلبان

جمعه 04 تیر 1400

اجرای برنامه های متنوع در همدان

 

به گزارش رابط خبری معاونت داوطلبان استان همدان ؛ وی افزود: جایگاه جمعیت هلال احمر از نظر عرف بین المللی بسیار حائزاهمیت است در حال حاضر صلیب سرخ و هلال احمر بین المللی بزرگترین شبکه بشردوستانه غیر سیاسی و امداد رسانی جهانی را تشکیل می دهد . امروزه در سطح بین المللی یکی از معیار های سنجش میزان فعالیت های بشردوستانه و غیر سیاسی در هر کشور ، وضعیت جمعیت صلیب سرخ و یا هلال احمر و عدم وابستگی و غیر سیاسی بودن آن است .

هر ساله هشتم می سال میلادی مصادف با18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در کشور های مختلف جهان گرامی داشته می شود . به این امید که روزی صلح و آرامش در سرتا سر جهان حکمفرما باشد .

معاون امور داوطلبان اشاره کرد : این معاونت با اعزام 4 کاروان سلامت به مناطق محروم  و ویزیت رایگان بیماران با خدمت رسانی به 400 نفر ، اهداء خون توسط 100 نفر از داوطلبان ، افتتاح 5 خانه هلال در بحث طرح مشارکت اجتماعی داوطلبان ( محله محور ) ، تهیه و توزیع 1000 بسته افطاری در مناطق محروم استان ، تهیه و توزیع 500 سبد غذایی ، اجرای طرح نیابت در کلیه شعب ، ویزیت رایگان 100 بیمار در مطب پزشکان داوطلب ، اهداء 6 کپسول اکسیژن به بانک امانات تجهیزات پزشکی  ، غبار روبی مزار شهداء و دیدار با مسئولین و مقامات استانی و شهرستانی ، اجرای پروژه های داوطلبی به همین مناسبت این هفته را گرامی داشتند .

وی این روز را به کلیه داوطلبان تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات و تلاشهای بی دریغ آنان تقدیر و تشکر کرد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *