داوطلبان

چهارشنبه 12 آذر 1399

کمک ۲۴۵ میلیون ریالی هلال احمر به دانش آموزان نیازمند فردوس

رئیس جمعیت هلال احمر فردوس گفت: با همکاری امور داوطلبان جمعیت و مشارکت خیران بیش از ۲۴۵ میلیون ریال برای رفع بخشی از نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند در شهرستان هزینه شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ سید حسین لاژوردی، با اشاره به خسارت های کرونا به بخش های مختلف جامعه بیان کرد: توجه به خانوارهای آسیب دیده از کرونا همواره مورد توجه هلال احمر بوده و در راستای کمک به نیازمندان به جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران می پردازد.

لاژوردی از اهدا و توزیع ۱۰۰ بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: کیف، دفتر، قلم و دیگر ملزومات تحصیلی از جمله اقلام موجود در این بسته ها بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر فردوس ادامه داد: این بسته ها به ارزش بیش از ۱۳۵ میلیون ریال بوده که با همکاری خیرین تهیه و میان نیازمندان توزیع شده است.

لاژوردی با اشاره به مجازی شدن مدارس افزود: غیر حضوری شدن مدارس و استفاده از شبکه آموزشی شاد، بسیاری از دانش آموزان را در تامین لوازم  آموزشی اعم از تلفن همراه با مشکل رو به رو کرده است.

وی افزود: در راستای رفع مشکلات تعدادی از دانش آموزان محروم، 5 دستگاه موبایل میان 5 نفر از افراد نیازمند توزیع شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر فردوس ارزش این اقلام را ۱۱۰ میلیون ریال دانست و گفت: این کمک ها هم با همکاری امور داوطلبان جمعیت و مشارکت خیرین انجام شده است.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *