داوطلبان

پنجشنبه 02 بهمن 1399
از سوی 2 خیر سیستان‌و‌بلوچستانی صورت گرفت:

اهدای یک هزار متر مربع زمین به هلال احمر شهرستان نیمروز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از اهدای یک هزار متر مربع زمین در شهر ادیمی از سوی داوطلبان و خیران هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛ علیرضا میربهالدین گفت: مراسم اهدای این زمین با حضور معاون سیاسی اجتماعی امنیتی فرمانداری، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز، داوطلبان و خیران، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار شد.

وی گفت: غلام محمد و مهدی عارفی داوطلب و خیر عضو هلال احمر شهرستان نیمروز یک هزار متر مربع زمین را در شهر ادیمی جهت ساخت ساختمان اداری به این جمعیت اهدا کردند.

در ادامه معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری شهرستان نیمروز گفت: كمك خیران باعث خواهد شد تا گام مهمی در استقرار ادارات و ارائه خدمات شایسته به شهروندان در این شهرستان برداشته شود.

اکبر اسکندری قاسمی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز نیز در این مراسم اظهار داشت: احسان و نيکوکاری که مبتنی بر کمک به ديگران است، از برترين فضائل و صفات نيکوي انساني است که دين اسلام نيز به آن تاکید کرده است.

 وی افزود: بهترین و ارزشمندترین کارهای هر انسان نیک اندیش شرکت در کارهای خیر است و بهترين راهكار برای کسانی كه می‌خواهند كار خير انجام دهند، هلال‌احمر است.

 اسکندری قاسمی با اشاره به پیگیری های انجام شده توسط مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برای ساخت ساختمان اداری هلال احمر نیمروز، گفت: امیدواریم عملیات اجرایی ساخت این مجموعه اداری و امدادی با کمک های مردم و مسولان تسریع شود.

لازم به ذکر است؛ عارفی هدف خود از اهدای این زمین را توسعه شهر و کمک به ساخت مجموعه اداری و امدادی جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه بیان کرد.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *