سازمان داوطلبان

پنجشنبه 07 مهر 1401
اعزام کاروان سلامت به محله کم برخوردار قوخ سقز

اعزام کاروان سلامت به محله کم برخوردار قوخ سقز

داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان سقز در قالب کاروان سلامت، به محله کم برخوردار قوخ اعزام و به ارائه خدماتی همچون پزشکی ،پیرا پزشکی ، مشاوره روانشناسی ،تست فشار خون ،آموزش امداد و نجات ،آموزش مین و مواد منفجره ،توزیع مواد ضدعفونی و ماسک و نوشت افزار و آموزش به 55 نفر از ساکنان محله مذکور پرداختند.

اعزام کاروان "رهسپاران عصر ظهور" اصفهان به کربلا

اعزام کاروان "رهسپاران عصر ظهور" اصفهان به کربلا

زائران اربعین حسینی در قالب کاروان رهسپاران عصر ظهور متشکل از فعالین اجتماعی محلات کم برخوردار در طرح تحول و توانمندسازی ۲۰۲۰ محله و نیز اعضای فعال حوزه های جوانان و امداد و نجات استان به سفر زیارتی پیاده روی اربعین اعزام شدند.

استقبال داوطلبان شهرستان رستم از کاروان فعالان اجتماعی محلات کم برخوردار فارس

استقبال داوطلبان شهرستان رستم از کاروان فعالان اجتماعی محلات کم برخوردار فارس

همزمان با روز پنج شنبه ، 10 ام شهریورماه جاری، داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان رستم استان فارس ، ضمن استقبال از کاروان فعالان اجتماعی محلات کم برخوردار فارس، به پذیرایی پذیرایی از این عزیزان در خروجی استان فارس به سمت استان خوزستان و نیز بدرقه آن ها جهت اعزام به مرز مهران و شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی (ع) پرداختند.

 اعزام فعالان اجتماعی  محلات آسیب پذیر مازندران به  زیارت اربعین

اعزام فعالان اجتماعی محلات آسیب پذیر مازندران به زیارت اربعین

با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان و سایر مدیران کل ؛صبح امروز ۳۰۰ نفر از فعالان محلات آسیب پذیر شامل فعالانی از جمعیت هلال احمر؛ بهزیستی؛ کمیته امداد حضرت امام؛ عازم عتبات عالیات شدند. این گروه در قالب طرح ۲۰۲۰ با هدف توانمندسازی و تشویق گروه های فعال در محلات آسیب پذیر به مدت یک هفته به زیارت عتبات در عراق خواهند رفت. شایان ذکر است در سراسر کشور امسال ۱۰ هزار نفر در قالب طرح ۲۰۲۰ به عتبات اعزام خواهند شد.

بازدید رئیس سازمان داوطلبان  از پایانه مرزی مهران

بازدید رئیس سازمان داوطلبان از پایانه مرزی مهران

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار داشت: مرکز درمان سرپایی و بستری موقت با ظرفیت ۵۲ تخت بستری جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و با مشارکت پزشکان داوطلب این جمعیت ویژه خواهران و برادران در پایانه مرزی مهران راه اندازی شده است.