داوطلبان

یکشنبه 06 مهر 1399

اهدای پنج تخت بیمارستانی به ارزش 75 میلیون ریال به هلال احمر قم

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از اهدای پنج تخت بیمارستانی به ارزش 75 میلیون ریال توسط یکی از خیرین این جمعیت به واحد تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر خبر داد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از اهدای پنج تخت بیمارستانی به ارزش 75 میلیون ریال توسط یکی از خیرین این جمعیت به واحد تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: بانک تجهیزات پزشکی امانی معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از جمله پروژه‌های موفق داوطلبی است که از سال ۱۳۸۵ به همت اعضا، داوطلبان و خیرین استان قم ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: این طرح در راستای اهداف عالی جمعیت هلال احمر که تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌هاست به منظور خدمت رسانی به عموم مردم و با هدف کمک به بیماران کم برخودار اجرا می‌شود.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه تجهیزات پزشکی متنوعی در راستای نیاز مردم در این بانک موجود است، گفت: این بانک شامل تجهیزاتی همچون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز و اقلام دیگر است که تمام این وسایل به صورت رایگان و امانی به مدت یک ماه در اختیار مراجعین و نیازمندان قرار می‌گیرد.
علیمردانی گفت: با شیوع ویروس کرونا تعداد مراجعین به هلال احمر برای دریافت تجهیزات پزشکی افزایش یافت که در این راستا یکی از خیرین جمعیت هلال احمر استان قم، 7 تخت بیمارستانی به ارزش 75 میلیون ریال به واحد تجهیزات پزشکی امانی اهداء نمود تا در اختیار بیماران نیازمند و متاثیرین از بیماری کرونا قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه پروژه بانک تجهیزات پزشکی امانی یکی از مؤثرترین برنامه‌های داوطلبان هلال احمر در راستای ترویج فرهنگ وقف و هبه است، اظهار داشت: همشهریان عزیز می‌توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ واریز نمایند و یا تجهیزات پزشکی بلااستفاده در منازل خود را به جمعیت هلال احمر استان قم واقع در خیابان ساحلی نبش کوچه ۷ معاونت داوطلبان اهدا نمایند و در این امر خداپسندانه شریک باشند.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *