داوطلبان

جمعه 14 آذر 1399

آغاز طرح جدید آموزش های همگانی هلال احمر در خانه های هلال استان تهران و سرای محلات پایتخت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از آغاز طرح جدید آموزش های همگانی با شعار جامعه آماده در مخاطرات و به میزبانی خانه های هلال استان تهران و سراهای محله پایتخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در خصوص آغاز این طرح اظهار کرد:با توجه به تشدید بیماری کرونا به ویژه در استان تهران، ارائه آموزش های همگانی به هموطنان بسیار محدود شده است و نمی توان مانند گذشته این آموزش ها را برگزار کرد، اما می توان طی طرح جدید، به صورت مجازی و یا با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداکثر با حضور ۱۰ نفر در هر دوره، آموزش های همگانی آمادگی در برابر مخاطرات را برگزار کرد.

وی افزود: تاکید رئیس جمعیت هلال احمر کشور بر توسعه خانه های هلال روستایی است که در این طرح آموزشی جدید نیز عمده آموزش ها را در خانه های هلال و برای افزایش سطح آمادگی هموطنان روستایی مان در برابر مخاطرات برگزار خواهیم کرد.

فتحی گفت: فاز اول طرح آموزش  همگانی به مدت دو ماه و تا پایان شهریور ماه در خانه های هلال سراسر کشور، بالاخص در ۴۵ خانه هلال استان تهران و ۲۱۲ سرای محله و پایگاه های مدیریت بحران شهر تهران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: آموزش ها در چهار رده سنی کودکان(۸ تا ۱۲ سال)، نوجوانان (۱۲ تا ۱۸سال)، جوانان( ۱۹ تا ۳۵ سال) و بزرگسالان (بالای ۳۵ سال) تقسیم خواهد شد و حد اکثر پنج دوره آموزشی برای هر خانه هلال در سه ساعت آموزش در نظر گرفته شده است.

هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره ها، با نزدیکترین شعبه یا خانه هلال جمعیت هلال احمر تماس حاصل نمایند.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *