داوطلبان

جمعه 03 اردیبهشت 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد:

توزیع 510 سبد حمایتی در طرح عیدانه/ جمع آوری بیش از 2 میلیارد ریال کمک های مردمی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: این جمعیت در راستای اجرای طرح عیدانه 510 سبد حمایتی در بین افراد نیازمند و کم برخوردار توزیع کرده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر 18 فروردین با بیان این مطلب افزود: خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر مبلغ 2 میلیارد و 40 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی خود را جهت کمک به افراد نیازمند و کم برخوردار به این جمعیت اهدا کرده اند.

وی با بیان اینکه 510 بسته حمایتی در قالب طرح عیدانه به ارزش 2 میلیارد و 40 میلیون ریال توزیع شده است، افزود: هر بسته با ارزش ریالی 4 میلیون ریال شامل 10 کیلوگرم برنج، 2 عدد روغن مایع یک لیتری، یک عدد چای 500 گرمی، 3 عدد ماکارونی 700 گرمی، یک عدد رب گوجه فرنگی یک کیلویی، یک بسته شکر یک کیلوگرمی و یک بسته قند یک کیلوگرمی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به واریز 512 میلیون ریال کمک های نقدی به حساب مجمع خیرین استان ادامه داد: خیرین کمک های غیرنقدی خود را نیز  به ارزش یک میلیارد و 527 میلیون ریال به جمعیت هلال احمر اهدا کرده اند تا در راستای اهداف مجمع هزینه شود.

ضربی ادامه داد: در این طرح تعداد 26 هزار و 700 عدد ماسک و موادضدعفونی کننده به ارزش 200 میلیون ریال نیز توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر استان توزیع شده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *