داوطلبان

یکشنبه 14 آذر 1400

ارائه خدمات کاروان سلامت هلال احمر تفت در روستای «آقا بزرگی»

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از اعزام کاروان سلامت به روستای «آقابزرگی» بخش نیر و ویزیت رایگان بیش از 65 نفر از اهالی روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ سید قاسم گلشن گفت: با هماهنگی های انجام شده با دهیار روستای آقا بزرگی در بخش نیر، تیم کاروان سلامت این شهرستان متشکل از پزشک عمومی، پیراپزشک، کارشناس تغذیه، روانشناس، تکنسین دارویی و مربی آموزشی به این روستا اعزام شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص جلوگیری از اپیدمی بیماری کرونا در اجرای این برنامه افزود: تیم پزشکی داوطلب این جمعیت خدمات پزشکی شامل ویزیت، غربالگری تست فشارخون، قند خون، قد و وزن به بیش از ۶۵ نفر از اهالی روستا به صورت رایگان ارائه کردند.

گلشن با اشاره به توزیع داروی رایگان خاطرنشان کرد: بسته های بهداشتی شامل محلول ضد عفونی کننده و ماسک  نیز میان مردم منطقه محروم «آقا بزرگی» توسط داوطلبان کاروان سلامت  توزیع شد.

وی افزود: طرح کاروان سلامت از طرح های ملی جمعیت هلال احمر است که با هدف کمک به بهبود سطح سلامت محرومان ، ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در مناطق محروم ، ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان با حفظ کرامت انسانی و همچنین ایجاد مشارکت موثر در بین داوطلبان برگزار می شود.

لازم به ذکر است؛ میرخلیلی بخشدار منطقه نیر در بازدید از اجرای این طرح، از تیم پزشکی داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان تفت و دهیار روستای «آقا بزرگی » تشکر و قدردانی کرد.

admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *